Balzam na drevo Beevitalise - 100ml

Balzam vyživuje, ošetruje a chráni prírodné dreviny a dyhy a vytvára prirodzený lesk. Obsahuje včelí vosk, ľanové semienko, repkový olej, orechový olej a bambucké maslo.
Kód: 122346
Dostupnosť: Na sklade - posielame ihneď
10,00€

Balzam je vhodný na ošetrenie a oživenie výrobkov z dreva a dyhy. Je vyrobený z prírodného včelieho vosku a eticky získaných olejov. 

Včelí vosk je antibakteriálny a pôsobí ako prírodná bariéra.

Bez rozpúšťadiel, silikónov, liehovín, riedidiel, sójového, palmového alebo karnaubského vosku. 90 % britských zložiek.

Návod na použitie: Naberte si malé množstvo, krúživým pohybom ho nanášajte na drevo. Prebytočné množstvo zotrite. Nechajte zaschnúť a potom začnite leštiť - opakujte 2 až 3 krát, kým nedosiahnete krásny lesk. Po dosiahnutí výsledku potom opakujte 2 až 3-krát ročne.

Skladovanie: Vosk je prírodný produkt s teplotou topenia 80 °C. Balzam skladujte na chladnom mieste mimo horúcich potrubí.

Obal je vyrobený z recyklovaných materiálov.

Balzam obsahuje stopy orechov.

 

Vyrobené vo Veľkej Británii.

 

 

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, tiež zakúpili

Odstraňovač vodného kameňa - kyselina citrónová - 0,9kg

Kyselina citrónová je vynikajúcim prostriedkom na čistenie od vodného kameňa a údržbu umývačky, práčky, varnej kanvice, kávovaru alebo toalety. Oproti octu nezanecháva žiadny pach a je šetrnejšia k plastovým a gumovým častiam spotrebičov. Pravidelná údržba spotrebičov prispieva k ich úspornejšej prevádzke.
8,70€

Odstraňovač vodného kameňa - kyselina citrónová 1kg

Bez kyseliny citrónovej si upratovanie nevieme predstaviť. Preto ju ponúkame v rôznych baleniach.
10,20€

Univerzálny čistič - sóda bikarbóna - 5kg

Sóda bikarbóna je najuniverzálnejší ekologický čistiaci prostriedok. Jedlá sóda je skvelý a veľmi všestranný čistič a pohlcovač pachov, pritom je úplne priateľská k životnému prostrediu a úplne zdravotne nezávadná.
16,30€

Kefka na čistenie odtoku

Kefka na čistenie odtoku pomôže odstrániť nečistoty, ktoré zabraňujú plynulému odtekaniu vody v umývadle, vo vani alebo v sprche. Kefka je dostatočne dlhá a pevná - neohne sa.
2,50€