Vlhčené dezinfekčné obrúsky na menštruačný kalíšok (20ks)

Dezinfekčné vlhčené obrúsky Merula Wipes slúžia na čistenie menštruačného kalíška, ak ste mimo domu. Odstraňujú 99,99% mikróbov a vďaka svojmu zloženiu ich môžete pokojne spláchnuť do toalety - vo vode sa rýchlo rozpadnú.
Kód: 625042
Dostupnosť: Na sklade - posielame ihneď
5,50€

Vďaka obrúskom Merula Wipes je teraz čistenie menštruačného pohárika mimo domu oveľa jednoduchšie.

Ich dezinfekčné zloženie spoľahlivo odstraňuje 99,99 % mikróbov.

Ďalšou praktickou vlastnosťou je, že obrúsky Merula Wipes možno jednoducho spláchnuť do toalety. Obrúsky sa vo vode veľmi rýchlo rozpadnú - vyrábajú sa z biologicky rozložiteľných vegánskych materiálov.

Balenie obsahuje 20ks obrúskov.

Použitie:

Menštruačný kalíšok vyprázdnite, podľa potreby odstráňte suchou (papierovou) utrierkou hrubé nečistoty a zvyšky krvi, alebo ho opláchnite studenou vodou a mechanicky očistite. Vlhčeným obrúskom kalíšok dôkladne poutierajte zvnútra aj zvonka. Pred opätovným vložením kalíška počkajte najmenej 2 minúty (aby bol úplne suchý). Obrúsky sa môžu používať pokiaľ sú dostatočne vlhké, aby bolo zabezpečené úplné navlhčenie kalíška.

Po použití balenie opäť pevne zatvorte.

Bezpečnostné pokyny:

Spôsobuje vážne poškodenie očí. Používajte ochranu očí alebo ochrannú masku. V prípade zasiahnutia očí ich niekoľko minút jemne vyplachujte vodou. Ak nosíte kontaktné šošovky, vyberte ich, ak je to možné. Pokračujte vo vyplachovaní. V prípade pretrvávajúceho podráždenia očí vyhľadajte lekársku pomoc. Môže spôsobiť ospalosť alebo závraty. Balenie skladujte tesne uzavreté na dobre vetranom mieste. Obsah a obal zlikvidujte v súlade s miestnymi predpismi. Uchovávajte mimo dosahu detí. Pred použitím si prečítajte informačný štítok.

Biocídne výrobky používajte opatrne. Pred použitím si vždy prečítajte etiketu a informácie o výrobku.

Viac informácií nájdete v karte bezpečnostných údajov

NEBEZPEČENSTVO!
Merula Spray (20 Stück) 2symbol_aetzendMerula Spray (20 Stück)

Vyrobené v Nemecku.

Vlastnosti
rozmery balenia: 14 cm × 8 cm × 3.3 cm
rozmery obrúska: cca 15 x 15cm
zloženie na 100g: 24,0g etanolu; 37,0 g 1-propanolu
Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, tiež zakúpili

Malá metlička

Malá drevená metlička z konských vlasov pre malých pomocníkov - svojou veľkosťou pasuje do detskej ruky :-). Deti bude upratovanie baviť. Metla môže slúžiť aj ako pomôcka pri Montessori vyučovacej filozofii.
5,20€

Feel Eco aviváž - bavlna - 5l

Ekologicky šetrná aviváž s jemnou vôňou bavlny od českého výrobcu Feel Eco. Bez konzervantov. Všetky obsiahnuté aktívne pracie zložky sú prírodného pôvodu a sú ľahko biologicky rozložiteľné. Bielizeň je po vypraní mäkká a ľahko sa žehlí.
15,95€

Bambusová zubná kefka pre deti - junior

Zubná kefka pre deti s extra mäkkými bambusovými štetinkami a s rúčkou z bambusového dreva.
3,10€

Feel Eco na riad - uhorka - 1l

Ekologicky šetrný prostriedok určený na ručné umývanie riadu, ovocia a zeleniny. S jemnou vôňou uhorky. Od českého výrobcu Feel Eco. Výborne pení, nedráždi pokožku rúk.
4,35€