Taška cez plece - Fjällräven - červená

Taštička - malá kabelka - cez plece z edície "Greenland Pocket". Ušitá z trvácneho vodeodolného materiálu. Vhodná na cestovanie aj na každodenné nosenie pre mužov aj ženy.
Kód: 756136
Dostupnosť: Na sklade - posielame ihneď
70,00€
63,70€

Taštička je vyrobená z odolného materiálu G-1000 HeavyDuty Eco. Dizajn bol inšpirovaný oblečením z kolekcie Greenland od Fjällräven.

Praktická pri cestovaní alebo v situáciách, keď pri sebe nepotrebujete veľa vecí, ale zároveň ich nechcete nosiť po všetkých vreckách.

S vnútorným priestorom na knihu alebo tablet a s predným vreckom na telefón. Predné vrecko sa uzatvára na gombík-patentku.

Starostlivosť: V prípade potreby vyčistite jemným kartáčom, vlažnou vodou a šetrným pracím prostriedkom. Nevhodné na pranie v teplej vode.

Cieľom firmy je vyrábať inovatívne a funkčné vybavenie, a to sa určite darí - svojich priaznivcov si našla naprieč generáciami a v priebehu rokov získala veľa významných ocenení. V súčasnej dobe sa výrobky Fjällräven predávajú vo viac ako 20 krajinách. Práve príroda a životné prostredie je to, čo okrem spokojnosti zákazníka leží tvorcom batohov Fjällräven na srdci. Motto "Nezanechať žiadne stopy" sa im stalo mantrou. Svoje výrobky preto navrhujú tak, aby boli nielen funkčné, ale aj vydržali čo najdlhšie a mali nadčasový dizajn.Spoločnosť Fjällräven sa tiež už mnoho rokov angažuje pri ochrane zvierat, najmä ohrozenej škandinávskej líšky polárnej, ktorá je stvárnená aj v ich logu. Tej hrozí vyhynutie predovšetkým kvôli prekrásnej kožušine, ktorá je lákadlom pre lovcov poháňaných dopytom módneho priemyslu.

Vyrobené pre švédsku značku v Číne.

 

Vlastnosti
materiál G-1000® HeavyDuty Eco S: 65% polyester, 35% bavlna
rozmery výška: 22cm; dĺžka 16cm; šírka: 5cm
hmotnosť 170g
Tagy produktu