Set na holenie - strieborný jazvec a olivové drevo

3-dielny set na holenie od nemeckej značky Mühle - štetka na holenie so štetinami z jazveca, kovový holiaci strojček na klasické žiletky a praktický pochrómovaný stojan na zavesenie. Umožňuje tak správne skladovanie holiacich potrieb. Rúčka na štetke a holiacom strojčeku je vyrobená z krásneho olivového dreva. Tento tovar je na objednávku - v prípade záujmu nás prosím kontaktujte na e-mail info@prijemneveci.sk. :-)
Kód: S091H870SR
: Mühle
Dostupnosť: Na sklade - posielame ihneď
160,00€

Chróm má veľa kvalít, aj preto sa používa na výrobu holiacich potrieb - materiál nehrdzavie, je dlhotrvácny a má luxusný a lesklý vzhľad. 

Olivové drevo, z ktorého je vyrobená rúčka, bolo odjakživa vyhľadávané kvôli jeho skvelým vlastnostiam a peknému, teplému sfarbeniu. Pochádza z regiónov pri Stredozemnom mori a po stáročia bolo používané na výrobu trvácnych drevených pomôcok a umeleckých predmetov. 

Pre výrobu rúčiek je potrebné aby bolo olivové drevo sušené po niekoľko mesiacov. Keď sa vyformuje do požadovaného tvaru, pretrie sa olejom a vyleští až do hladka. Tak pekne vynikne medová farba dreva. 

Štetiny zo strieborného jazveca - sú tie najkvalitnejšie, starostlivo vybrané štetiny na tieto ručne robené štetky na holenie. Štetiny ako krásny prírodný materiál sú obzvlášť jemné a ohybné. Jemné zašpicatené štetiny majú schopnosť zadržať veľké množstvo vody a tak vytvoriť hustú, krémovú penu. Ďalším znakom kvality je aj čierny pásik na strieborných štetinách.

Kovový holiaci strojček je už po mnohé roky považovaný za nestarnúcu štýlovú klasiku. Precízne oholí každý kúsok tváre. Aj keď otvorený hrebeň strojčeka vyvoláva na začiatku rešpekt z používania - po zopár razoch si nacvičíte sklon čepele, silu a ťah ruky - a oholíte sa bezpečne a dokonale. Rozdiel oproti modernému strojčeku je, že hlavica strojčeka Mühle sa nehýbe.

Žiletka sa vymieňa tak, že odskrutkujete rúčku, už neostrú žiletku vyberiete a jednoducho vložíte novú. Do strojčeka pasujú aj klasické žiletky, ktoré sa dajú kúpiť kdekoľvek v drogérii.

Aby Vám štetka na holenie vydržala dlho ako nová, je potrebné ju uchovávať v zvislej polohe štetinami nadol - na to slúži praktický pochrómovaný stojan. Pri takomto uchovávaní voda steká mimo štetku a štetiny sa nerozstrapkávajú.

 

Vyrobené v Nemecku.

Vlastnosti
materiál olivové drevo, strieborný jazvec, pochrómovaná mosadz
Tagy produktu