ospravedlňujeme sa, tovar je momentálne nedostupný

Príručná taška Fjällräven - tmavomodrá

Viacúčelová príručná taštička vyrobená z odolného materiálu. Pri cestovaní si do nej môžete uložiť malú elektroniku, nabíjačky, potreby na prvú pomoc, lieky... môže slúžiť aj ako kozmetická taška. Rozdelená je na dve časti a má aj vnútorné vrecko.
Kód: 756125
Dostupnosť: Kontaktujte nás
30,00€
27,30€

Viacúčelová príručná taštička vyrobená z odolného materiálu G-1000 HeavyDuty Eco.

Povrch je impregnovaný dvojitou vrstvou, čo zabezpečuje ochranu obsahu tašky pred znečistením alebo navlhnutím.

Taška sa zatvára pevným zipsom s koženým úchytom. Po stranách má pútka na zavesenie.

V prípade potreby vyčistite jemným kartáčom, vlažnou vodou a šetrným pracím prostriedkom. Nevhodné na pranie v teplej vode.

Objem tašky: 2 litre.

Cieľom firmy je vyrábať inovatívne a funkčné vybavenie, a to sa určite darí - svojich priaznivcov si našla naprieč generáciami a v priebehu rokov získala veľa významných ocenení. V súčasnej dobe sa výrobky Fjällräven predávajú vo viac ako 20 krajinách. Práve príroda a životné prostredie je to, čo okrem spokojnosti zákazníka leží tvorcom batohov Fjällräven na srdci. Motto "Nezanechať žiadne stopy" sa im stalo mantrou. Svoje výrobky preto navrhujú tak, aby boli nielen funkčné, ale aj vydržali čo najdlhšie a mali nadčasový dizajn.Spoločnosť Fjällräven sa tiež už mnoho rokov angažuje pri ochrane zvierat, najmä ohrozenej škandinávskej líšky polárnej, ktorá je stvárnená aj v ich logu. Tej hrozí vyhynutie predovšetkým kvôli prekrásnej kožušine, ktorá je lákadlom pre lovcov poháňaných dopytom módneho priemyslu.

Vyrobené pre švédsku značku v Číne.

Vlastnosti
materiál G-1000® HeavyDuty Eco: 65% polyester, 35% bavlna
hmotnosť 100g
objem 2l
rozmery výška: 20cm, dĺžka: 14cm, šírka: 7cm
Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, tiež zakúpili

Obrúsok na jedlo - geo

Ekologický, opakovateľne použiteľný obal na desiatu či obrúsok pod desiatu v jednom. Do školy, do práce i na výlety. S farebným motívom geo.
9,00€

Kokosová škrabka na hrnce

Škrabka slúži pri umývaní hrncov alebo iného riadu. 100% rozložiteľná - je to upravená škrupina kokosového orecha. Bez plastu.
3,00€