Prací prostriedok Biobaula - tableta 19ks

Prací prostriedok Biobaula v tabletách je vhodný na pranie pri 20-95 stupňoch, na bielu i farebnú bielizeň. Ekologické riešenie prania. Tablety majú výhodu v tom, že zaberajú oveľa menej miesta ako pracie gély/prášky a sú 100% biologicky odbúrateľné.
Kód: 778113
Dostupnosť: Kontaktujte nás
10,30€

Biologicky rozložiteľný prací prostriedok Biobaula. Vegan, netestovaný na zvieratách, neobsahuje GMO (geneticky modifikované suroviny), alkohol, chlorín ani akcerelátory (enzýmy).

Nízka váha a šetrné balenie redukujú emisie CO2 (pri prevoze, balené v papieri).

Tabletu vhoďte priamo do práčky. Dôležité je dodržiavať inštrukcie na oblečení  - tento prací prostriedok nie je vhodný na jemné textílie ako hodváb alebo vlna.

Výrobok má certifikát ECOCERT Greenlife.

Balenie obsahuje 19ks tabliet - 1 tableta vystačí na 6-8kg prania.

Balené v papierovej krabičke.

Vyrobené v Španielsku.

Vlastnosti
zloženie 15-30% bielidlo na báze kyslíka, 5-15% parfum, <5% aniónové tenzidy, neiónové tenzidy, kyselina citrónová, hydroxid sodný, uhličitan sodný, aktivátor bielenia (TAED), komplexotvorné látky, stabilizároty. 90% všetkých zložiek je prírodného pôvodu.
Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, tiež zakúpili

Dentálna niť bez obalu - 2ks (náhradná)

Kompostovateľná dentálna niť bez skleneného obalu - balenie obsahuje 2ks nite, ktorá môže slúžiť aj ako náhradná náplň, ak už vlastníte sklenený obal. Táto zubná niť je vhodná aj pre vegánov. Vyrobená je z bioplastu na rastlinnej báze (PLA) s prímesou bambusového uhlia a jemnej mätovej vône.
9,00€

Kovový štipec na otvorené vrecko - 2ks

Kvalitný, odolný kovový štipec, ktorý môžete použiť napríklad na zatvorenie načatého vrecka s potravinami. V balení sú 2ks štipcov.
4,90€

Čistiaci prostriedok Biobaula - tableta 3ks - kúpeľňa

Čistiaci prostriedok od značky Biobaula v tabletách - na čistenie kúpeľne. Zloženie bolo špeciálne vyvinuté na dezinfekciu a odvápňovanie/odstraňovanie vodného kameňa. Jedno balenie obsahuje 3 tablety - vzniknú 2-3 litre čistiaceho prostriedku.
10,30€

Čistiaci prostriedok Biobaula - tableta 3ks - sklo

Čistiaci prostriedok od značky Biobaula v tabletách - na čistenie sklenených povrchov -na čistenie skla, okien a zrkadlových povrchov. Čistič skla Biobaula je rýchlo sa rozpúšťajúca tableta s neutrálnym pH, ktorá umožňuje lesklé a rýchloschnúce čistenie. Jedno balenie obsahuje 3 tablety - vzniknú 2-3 litre čistiaceho prostriedku.
10,30€