Prací gél na vlnu 1l

Koncentrovaný gél s lanolínom na šetrné a ekologické pranie vlny a funkčného textilu z Merino vlny. Jeho základom je extrakt z mydloých orechov v biokvalite. Jeden liter gélu postačí až na 33 praní.
Kód: 391938
Dostupnosť: Kontaktujte nás
9,80€

Základom pracieho gélu je výťažok z mydlových orechov získaný najšetrnejšou metódou extrakcie za studena. Prací prostriedok je určený na pranie vlny a merina (svetre, ponožky, detské body). Vďaka zložke "lanolín" udržuje vlákna vlny pružné aj pri opakovanom praní. Lanolín je látka, ktorá sa prirodzene tvorí na srsti oviec a zaisťuje tepelne izolačné vlastnosti a vodeodolnosť vlny.

Dávkovanie na pranie 4 -5 kg bielizne v práčke: 30 ml (objem uzáveru fľaše) na 1 prací cyklus (volíme program na vlnu/ručné pranie). Koncentrát – 1 liter postačí až na 33 pracích dávok. Pri ručnom praní použijeme cca ½ uzáveru na praciu dávku. Pozor na teplotu vody, aby sa vám bielizeň nezrazila.

Vlna a merino sú veľmi citlivé na zmenu teploty, ľahko sa zrážajú. Ideálna teplota na pranie je 30 °C.

Pri väčšom znečistení bielizne: bielizeň pred samotným praním necháme odmočiť niekoľko desiatok minút. Škvrny môžete pred praním ošetriť žlčovým mydlom.

Uchovávajte mimo dosahu detí. Nespotrebovaný obsah zrieďte vodou a vylejte do kanalizácie.

 

Čistiace prostriedky Tierra Verde sú vyrobené v Českej republike

 

 

Vlastnosti
objem 1000 ml
zloženie 5-15 % neiónový tenzid rastlinného pôvodu, lanolín, extrakt z mydlových orechov; < 5 % chelatačné činidlo (EDDS), denaturovaný lieh, benzoan sodný, xantánová guma
Tagy produktu
Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, tiež zakúpili

Žlčové mydlo na škvrny 140g

Žlčové mydlo je prírodný prostriedok na odstránenie škvŕn z oblečenia - od mastnoty, potu, trávy, krvi, hliny, ale aj od ovocných a zeleninových štiav. 
2,80€

Vatové tyčinky - kompostovateľné (300ks)

Kompostovateľné vatové tyčinky do uší. Vyrobené z biobavlny s papierovou paličkou - 300ks v balení. Balené v krabičke z recyklovaného papiera. 100% rozložiteľné. Paličky do uší ideálne vyhadzujte do kompostu/bioodpadu, ak nemáte, tak do zmesového odpadu. Netrieďte do papiera.
1,95€

Zavárací pohár Weck kužeľ - 580ml

Sklenené poháre na domáce zaváranie sladkých kompótov, ale aj sladkokyslých pochúťok ako sú uhorky, čalamáda, hríby. Jedna tesniaca gumička a 2 klipy sú ku každému poháru v cene.
2,30€

Weck - viečko do mrazničky - 100mm

Plastové viečko na uchovávanie otvorených sklenených zaváracích pohárov. Vrchnák je vhodný ako do chladničky, tak aj do mrazničky.
0,60€