Prací gél na vlnu 1l

Koncentrovaný gél s lanolínom na šetrné a ekologické pranie vlny a funkčného textilu z Merino vlny. Jeho základom je extrakt z mydloých orechov v biokvalite. Jeden liter gélu postačí až na 33 praní.
Kód: 391938
Dostupnosť: Na sklade - posielame ihneď
8,00€

Základom nášho pracieho gélu je výťažok z mydlových orechov získaný najšetrnejšou metódou extrakcie za studena. Vďaka zložke "lanolín" udržuje vlákna vlny pružné aj pri opakovanom praní. Lanolín je látka, ktorá sa prirodzene tvorí na srsti oviec a zaisťuje tepelne izolačné vlastnosti a vodeodolnosť vlny.

Vhodný na vlnený textil (svetre, ponožky, detské body). Dávkovanie na pranie 4 -5 kg bielizne v práčke: 30 ml (objem uzáveru fľaše) na 1 prací cyklus (volíme program na vlnu/ručné pranie). Koncentrát – 1 liter postačí až na 33 pracích dávok. Pri ručnom praní použijeme cca ½ uzáveru na praciu dávku. Pozor na teplotu vody, aby se vám bielizeň nezrazila.

Pri väčšom znečistení bielizne:bielizeň pred samotným praním necháme odmočiť niekoľko desiatok minút. Škvrny môžete pred praním ošetriť žlčovým mydlom.

Vlna a merino sú veľmi citlivé na zmenu teploty, ľahko sa zrážajú. Ideálna teplota na pranie je 30 °C.

Uchovávajte mimo dosahu detí. Nespotrebovaný obsah zrieďte vodou a vylejte do kanalizácie.

Vyrobené v ČR.

Vlastnosti
objem 1000 ml
zloženie 5-15 % neiónový tenzid rastlinného pôvodu, lanolín, extrakt z mydlových orechov; < 5 % chelatačné činidlo (EDDS), denaturovaný lieh, benzoan sodný, xantánová guma
Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, tiež zakúpili

Žlčové mydlo 140g

Prírodný prostriedok na odstránenie škvŕn od mastnoty, potu, trávy, krvi, hliny, ale aj od ovocných a zeleninových štiav. 
2,20€

Feel Eco na riad - 5L

Ekologicky šetrný prostriedok určený na ručné umývanie riadu, ovocia a zeleniny. Od českého výrobcu Feel Eco. Výborne pení, nedráždi pokožku rúk.
16,50€

Zavárací pohár Weck kužeľ - 580ml

Jednoduché a elegantné zaváranie sladkých kompótov, ale aj sladkokyslých pochúťok ako sú uhorky, čalamáda, hríby... Jedna tesniaca gumička a 2 klipy sú ku každému poháru v cene.
2,00€

Weck - viečko do mrazničky - 100mm

Ideálny na uchovávanie otvorených pohárov v chladničke i v mrazničke.
0,60€