Prací gél na vlnu 1l

Koncentrovaný gél s lanolínom na šetrné a ekologické pranie vlny a funkčného textilu z Merino vlny. Jeho základom je extrakt z mydloých orechov v biokvalite. Jeden liter gélu postačí až na 33 praní.
Kód: 391938
Dostupnosť: Na sklade - posielame ihneď
8,00€

Základom nášho pracieho gélu je výťažok z mydlových orechov získaný najšetrnejšou metódou extrakcie za studena. Vďaka zložke "lanolín" udržuje vlákna vlny pružné aj pri opakovanom praní. Lanolín je látka, ktorá sa prirodzene tvorí na srsti oviec a zaisťuje tepelne izolačné vlastnosti a vodeodolnosť vlny.

Vhodný na vlnený textil (svetre, ponožky, detské body). Dávkovanie na pranie 4 -5 kg bielizne v práčke: 30 ml (objem uzáveru fľaše) na 1 prací cyklus (volíme program na vlnu/ručné pranie). Koncentrát – 1 liter postačí až na 33 pracích dávok. Pri ručnom praní použijeme cca ½ uzáveru na praciu dávku. Pozor na teplotu vody, aby se vám bielizeň nezrazila.

Pri väčšom znečistení bielizne:bielizeň pred samotným praním necháme odmočiť niekoľko desiatok minút. Škvrny môžete pred praním ošetriť žlčovým mydlom.

Vlna a merino sú veľmi citlivé na zmenu teploty, ľahko sa zrážajú. Ideálna teplota na pranie je 30 °C.

Uchovávajte mimo dosahu detí. Nespotrebovaný obsah zrieďte vodou a vylejte do kanalizácie.

Vyrobené v ČR.

Vlastnosti
objem 1000 ml
zloženie 5-15 % neiónový tenzid rastlinného pôvodu, lanolín, extrakt z mydlových orechov; < 5 % chelatačné činidlo (EDDS), denaturovaný lieh, benzoan sodný, xantánová guma
Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, tiež zakúpili

Weck - viečko do mrazničky - 100mm

Ideálny na uchovávanie otvorených pohárov v chladničke i v mrazničke.
0,60€

Weck - viečko do mrazničky a chladničky - 120mm

Ideálne na uchovávanie otvorených pohárov v chladničke i v mrazničke.
0,80€

Feel Eco čistič do kúpeľne

Ekologicky šetrný prostriedok určený na umývanie sanity v kúpeľni od českého výrobcu. Pri jeho použití v kúpeľni nevdychujete výpary ako pri chemických čističoch. Nie je agresívny k pokožke a pritom oceníte jeho vysokú účinnosť. Základnou zložkou čističa je kyselina citrónová, prirodzená účinná látka, silná proti špine, šetrná k povrchom. Podporená kombináciou aktívnych látok z prírodných olejov a cukrov.
3,90€

Žlčové mydlo 140g

Prírodný prostriedok na odstránenie škvŕn od mastnoty, potu, trávy, krvi, hliny, ale aj od ovocných a zeleninových štiav. 
2,20€