Pentomíno

Pentomíno je hra pre deti aj dospelých. Obsahuje 12 útvarov, z ktorých môžete skladať rôzne obrázky.
Kód: 404028
Dostupnosť: Na sklade - posielame ihneď
8,90€

Pentomíno, to je 12 útvarov, z ktorých každé zaberá akoby 5 štvorčekov.

Je to hra pre deti aj dospelých z kvalitne opracovaného dreva. Ak drevené telesá nafarbíte akrylovými farbami, dostanete sadu krásnych kociek, ktoré naučia Vaše deti predmety nielen otáčať, ale aj pretáčať cielene tak, aby pasovali na správne miesto pri stavbe VESELÝCH OBRÁZKOV. Veľkosť polí na obrázku je rovnaká ako veľkosť kameňov, takže deti ich môžu ukladať rovno na predlohy - učia sa nielen tvary, ale aj farby.

Pri starších deťoch môžete hlavolam urobiť ťažším, ak im ukážete iba obrysy.

Dospelí sa zas zabavia pri ukladaní pentomína tak, aby použili iba niektoré tvary podľa rozpisu a vyplnili tak plochu od 5x4 do 5x11. Rozpis logickej hry môžete stiahnuť TU.

Certifikovaná hračka pre deti od 3 rokov.

Nebezpečenstvo prehltnutia drobných častí a udusenia.

 

Vyrobené v Číne.

Vlastnosti
materiál drevo
rozmery štvorček 1,5x1,5cm, celá hra 17,5x11x2cm
Tagy produktu
Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, tiež zakúpili

Zavárací pohár Weck kužeľ - 580ml

Sklenené poháre na domáce zaváranie sladkých kompótov, ale aj sladkokyslých pochúťok ako sú uhorky, čalamáda, hríby. Sklenený vrchnák, tesniaca gumička a 2 klipy sú ku každému poháru v cene.
3,20€

Zavárací pohár Weck kužeľ - 290ml - vysoký

Sklenený pohár na zaváranie džemov, detských výživ, domáceho kečupu či pretlaku. Ideálny na malú zeleninu v sladkokyslom náleve - mini uhorky, kukuričné klásky, fazuľky, hrášok ale aj uskladnenie sušených húb. Sklenený vrchnák, tesniaca gumička a 2 klipy sú ku každému poháru v cene.
2,90€

Zavárací pohár Weck mini kužeľ - 160ml

Sklenený pohár na zaváranie džemov a detských výživ. Pohár sa dá využiť aj na zavarenie domáceho kečupu, pretlaku alebo na uskladnenie pečeného čaju. Sklenený vrchnák, tesniaca gumička a 2 klipy sú ku každému poháru v cene.
2,80€

Malá kefka na ruky s obrázkom

Malá kefka na ruky a nechty s motívom zvieratiek. Drevená obrázková kefka môže byť motiváciou pre deti na to, aby si pravidelne čistili a umývali ruky. :-) S prírodnými štetinami - kompostovateľná. Momentálne máme skladom kefky s týmito obrázkami (posledná foto) - ak chcete konkrétny obrázok, napíšte nám do poznámky ;-).
3,80€