Kovový hrebeň na vši - Kouzelný všiváček

Malé, ale efektívne antikórové riešenie pre nepríjemných obyvateľov detských vláskov - vši. Kovový hrebeň na vši Nitty Gritty (všiváčik) je overený funkčný výrobok - hustý, pevný, zničí vši aj hnidy vo vlasoch. Pokožku hlavy nepoškriabe. Vlasy treba pred použitím navlhčiť a dobre rozčesať.
Kód: 142042
Dostupnosť: Na sklade - posielame ihneď
14,90€

Voš detská je postrachom každej mamičky, škôlkára či školáka. Chemické prípravky sú mnohokrát nepostačujúce, keďže vši si na ne vytvárajú rezistenciu. Preto je najlepší spôsob ich odstraňovania použitie hustého hrebeňa - všiváčika.

Kovový hrebeň Nit Free Terminator je revolučný všiváčik, pretože je naozaj veľmi hustý, pevný a dokáže odstrániť nielen živé vši, ale aj roztlačiť živé vajíčka (hnidy) pred vyliahnutím vši. Tým efektívne zabraňuje ich množeniu na vlasoch.

Zuby hrebeňa sú vzdialené od seba 33 mikrometrov, čo je výrazne menej, ako je veľkosť aj toho najmenšieho vajíčka (0,2-0,3mm), takže ich vedia zničiť bez toho, že by poškodili vlasy, na ktorom hnidy sú.

Hrebeň je z nerezovej ocele, takže ho môžete použiť spolu s akýmkoľvek prípravkom na vlasy (ocot, kondicionér či oleje), môžete ho vyvárať, aby ste ho vydezinfikovali.

Hroty hrebeňa sú príjemne zaoblené, takže neškrábu ani citlivú detskú pokožku.

Sme natoľko presvedčení, že Kouzelný všiváček je najlepší produkt na odstraňovanie vší, že Vám vrátime kedykoľvek plnú sumu, ak nám hrebeň pošlete s tým, že s ním nie ste spokojný/á.

 

Návod na použitie:

Vlasy umyte s použitím bežného kondicionéra alebo použite rastlinný olej - česanie suchých vlasov je neúčinné, lebo vši sa ľahko po suchých vlasoch pohybujú.

Najprv vlasy rozčešte klasickým hrebeňom alebo kefou, aby ste odstránili chumáče vlasov a zauzlenia.

Vlasy rozdeľte do 4-6 častí a jednotlivé časti poriadne prečešte od korienkov ku končekom, aby ste vyčesali všetky hnidy a vši. Z času na čas vyčistite hrebeň od zvyškov vší napr. pomocou starej zubnej kefky.

Dávajte pozor hlavne za ušami a pri šiji, kde vši najčastejšie vajíčka kladú.

Po skončení česania hrebeň prevarte.

 

 

 
Vlastnosti
materiál nerezová oceľ
rozmery 7x9,5 cm
Tagy produktu
Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, tiež zakúpili

Zavárací pohár Weck kužeľ - 370ml

Sklenený pohár na zaváranie džemov, detských výživ a mnohých ďalších domácich produktov. Ideálny na malú zeleninu v sladkokyslom náleve - mini uhorky, kukuričné klásky, fazuľky, guľatú papriku, kápiu ale aj na huby. Jedna tesniaca gumička a 2 klipy sú ku každému poháru v cene.
1,80€

Bezodpadová hubka zelená

Prateľná hubka na riad z prírodného materiálu v originálnom dizajne. Kompostovateľná.
1,90€

Morská huba Honeycombe malá - bielená

Morská huba Honeycomb malá je so svojou mäkkou a jemnou štruktúrou vhodná napríklad na umývanie jemnej bábätkovskej pokožky alebo na čistenie tváre s pleťovou vodou. Deťom sa môže hodiť na maľovanie či iné tvorivé aktivity. Hubka (špongia) je bielená, nemá prirodzenú hnedastú farbu. Je vysoko savá, jemná a mäkká.
2,00€

Feel Eco na riad - 1l

Ekologicky šetrný prostriedok určený na ručné umývanie riadu, ovocia a zeleniny. Od českého výrobcu Feel Eco. Výborne pení, nedráždi pokožku rúk.
4,60€