ospravedlňujeme sa, tovar je momentálne nedostupný

Kompostovateľné vrecká pre psíkov Eko Status - 60ks

Patrí sa upratať po našich miláčikoch :). Kompostovateľné vrecká na exkrementy môžu byť lepšou alternatívou k plastovým sáčkom. Vrecká s obsahom nevyhadzujte do prírody. Balenie obsahuje 4 rolky s celkovo 60 sáčkami.
Kód: 1225236
Dostupnosť: Kontaktujte nás
3,00€

Pozbierať po svojom domácom miláčikovi je tvoja povinnosť, ktorá má oporu v legislatíve. Vykonaj si svoju chovateľskú úlohu s vedomím, že sa ti záleží aj na životnom prostredí.

Vrecká sa vyznačujú svojou pevnosťou, nepriehľadnosťou a nepriepustnosťou. Výhodou je, že sa na rozdiel od plastových sáčkov rozložia a nezaťažujú tak životné prostredie. 

Výhody materiálu: je priedušný a napomáha k vypareniu vlhkosti (obsah vrecka sa vysušuje, čo zabraňuje hnitiu a šíreniu nechceného zápachu).

Skladovanie: chladné a suché prostredie bez prístupu priameho slnečného žiarenia. Odporúčame použiť do 6 mesiacov od zakúpenia. 

Rolky sa zmestia do štandardného zásobníka. 

Vrecká s obsahom by nemali byť použité na kompost na potravinárske/jedlé plodiny. Nevkladajte do hnedých zberných nádob.

Upozornenie: Psie exkrementy je možné kompostovať, ale treba dbať na to, či domáci miláčik je úplne zdravý - exkrementy môžu obsahovať vajíčka parazitov, preto odporúčame zaistiť vhodnú hygienizáciu (teplota nad 65 stupňov celzia po dobu 6 dní). Existuje aj špeciálny kompostér do zeme, prípadne môžeme vyrobiť toaletu pre zvieratká tak, že vykopeme jamu, do ktorej uložíme nádobu s viečkom a vyzeraným dnom. Vzhľadom na uvedené sa neodporúča používať kompost na potravinárske plodiny. 

Udržujte mimo dosahu detí. 

Certifikované ako biologicky rozložiteľné a kompostovateľné. Rozložia sa do 45-90 dní pri vhodných podmienkach. Produkty spĺňajú prísnu európsku normu týkajúcu sa biologickej rozložiteľnosti a kompostovateľnosti EN 13432 a certifikované ako OK HOME COMPOST.

 

Vyrobené na Slovensku.

 

Vlastnosti
materiál rastliny, kukuričný škrob
rozmery 23 x 33cm
rozmery rolky: 3 x 6 cm
rozmery hrúbka: 15 mikrónov
Tagy produktu
Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, tiež zakúpili

Zavárací pohár Weck štvorcový - 795ml

Sklenený pohár na domáce zaváranie sladkých kompótov aj sladkokyslých pochúťok ako sú uhorky, čalamáda, špargľa. Sklenený vrchnák, tesniaca gumička a 2 klipy sú ku každému poháru v cene.
3,70€

Celulózová hubka bez obalu

Bezplastová prírodná špongia z čistej celulózy. Mnohoúčelová - používa sa na umývanie riadu, čistenie domácnosti, ale aj do kúpeľa. Je veľmi savá a trvácna, vďaka jej tvaru sa dobre drží v ruke. Dodávame bez zbytočných obalov.
2,20€

Kompostovateľné vrecia na odpad Eko Status - 10l - 25ks

Bio kompostovateľné vrecia na odpad vyrobené z rastlín. Sedia na prevetrávaný kôš s objemom 10l určený na zber biologicky rozložiteľného kuchynského odpadu z domácností. V rolke je 25ks.
3,00€

Kompostovateľné vrecia na odpad BioBag - 30l - 25ks

Vrecia do koša "BioBag" sú na 100% kompostovateľné vďaka tomu, že sú vyrobené na báze kukurice. Vrecká na odpad sú vhodné na zber bioodpadu aj iného odpadu, avšak samotné vrecko patrí do kompostu alebo do hnedej zbernej nádoby.
4,30€