Feel Eco prací gél "Baby" - na detskú bielizeň - 5l

Ekologický koncentrovaný tekutý prací gél "Baby" je určený na pranie jemnej detskej bielizne, a tiež bielizne dojčiat a osôb s citlivou pokožkou. Ľahko biologicky rozložiteľný - zložky sú rastlinného pôvodu. Prací prostriedok bielizeň zbaví nečistôt, ale farby zostávajú. Neparfumovaný, bez konzervantov.
Kód: 161717
Dostupnosť: Kontaktujte nás
26,95€

Feel Eco ekologický prací gél "Baby" je vhodný na bielu, farebnú i tmavú bielizeň.

Používa sa na detskú bielizeň (aj pre deti od 0-3 rokov), neškodný pre alergikov aj osoby s citlivou pokožkou.

Vďaka svojmu zloženiu a zmesi enzýmov je veľmi efektívny už pri nízkych teplotách prania.

Zložky na ochranu farieb zabezpečia, že bielizeň bude vyzerať rovnako aj po opakovanom vypraní.

Neobsahuje žiadnu parfumáciu, fosfáty, alergény ani konzervačné látky, a tým pomáha predchádzať vzniku nežiaducich dermatologických reakcií pri kontakte pokožky s pranými tkaninami.

Všetky obsiahnuté aktívne pracie zložky sú rastlinného pôvodu (kokosový, repkový a palmový olej, cukry, mydlo, enzýmy) a sú ľahko biologicky rozložiteľné.

Vyhnite sa použitiu príliš veľkého množstva pracieho prostriedku = dodržte návod na dávkovanie = 83 pracích dávok.

Je vhodný pre všetky tvrdosti vody. Nedochádza k tvrdnutiu vlákien.

Prací prostriedok je vhodný aj pri čističke odpadových vôd.

Obal je ľahko recyklovateľný alebo ho môžete ešte ďalej využiť.

Vegánsky výrobok.

S certifikátom EcoLabel EÚ.

 

Vyrobené v Českej republike.

Vlastnosti
objem 5 litrov
zloženie 5% alebo viac, ale menej ako 15%: mydlo, aktívne látky na báze rastlinných olejov (najmä repkový, kokosový a palmový), látky na báze rastlinných olejov a cukrov (repkový, kokosový a čiastočne palmový a glukóza); menej ako 5%: enzýmy
Tagy produktu
Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, tiež zakúpili

Kompostovateľné vrecia na odpad BioBag - 30l - 25ks

Vrecia do koša "BioBag" sú na 100% kompostovateľné vďaka tomu, že sú vyrobené na báze kukurice. Vrecká na odpad sú vhodné na zber bioodpadu aj iného odpadu, avšak samotné vrecko patrí do kompostu alebo do hnedej zbernej nádoby.
4,30€

Vatové tyčinky - kompostovateľné (300ks)

Kompostovateľné vatové tyčinky do uší. Vyrobené z biobavlny s papierovou paličkou - 300ks v balení. Balené v krabičke z recyklovaného papiera. 100% rozložiteľné. Paličky do uší ideálne vyhadzujte do kompostu/bioodpadu, ak nemáte, tak do zmesového odpadu. Netrieďte do papiera.
1,95€

Lufa - prírodná špongia - min. 50cm

Nič lepšie na umývanie riadu ste nemali :-) Prírodná lufa - špongia sa využíva ako ekologická hubka na riad. Nastrihá sa na kúsky aké potrebujete. Z jednej lufy vyjde cca 10 hubiek. 1 hubka vydrží cca 2 mesiace. Lufa sa tiež využíva na masáž tela pri sprchovaní. 100% kompostovateľná. Dodávame stlačenú/zlisovanú, aby zaberala čo najmenej miesta pri preprave.
5,60€

Feel Eco na riad - malina - 1l

Ekologicky šetrný prostriedok určený na ručné umývanie riadu, ovocia a zeleniny. S jemnou vôňou maliny. Od českého výrobcu Feel Eco. Výborne pení, nedráždi pokožku rúk.
4,35€