Feel Eco čistič na okná a sklo - 450ml

Ekologicky šetrný prostriedok určený na okná a umývanie skla od českého výrobcu Feel Eco. Po umytí budú okná a sklá bez šmúh, zmizne mastnota aj kvapky vody. Neškodí ani zvieratám, uvítajú ho teda aj majitelia sklenených terárií. Bol vyvinutý na báze kvasného liehu s prísadou octu a zložiek z cukrov. Úplne biologicky rozložiteľný.
Kód: 161910
Dostupnosť: Na sklade - posielame ihneď
3,95€

Ekologický čistiaci prostriedok Feel Eco určený na sklo - okná, výplne dverí, zrkadlá a pod.

Pri opakovanom používaní zamedzuje zahmlievaniu okien a vzniku fľakov po daždi.

Obsahuje iba ľahko rozložiteľné zložky s minimálnym dopadom na životné prostredie.

Naneste na plochu a vytrite do sucha. Na umývanie skla môžete použiť napríklad aj univerzálnu kompostovateľnú hubku, povrch je potrebné potom následne vyleštiť suchou utierkou.

Nekombinujte s inými čistiacimi prostriedkami.

Nepoužívajte na televízory, plazmové obrazovky a LCD monitory.

Vegánsky výrobok.

 

Vyrobené v Českej republike.

Vlastnosti
zloženie menej ako 5 %: neiónové povrchovo aktívne látky, parfumy, PHENOXYETHANOL
objem 450ml
Tagy produktu
Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, tiež zakúpili

Bezodpadová hubka červená

Prateľná hubka na riad z prírodného materiálu v originálnom dizajne. Kompostovateľná.
1,90€

Lufa - prírodná špongia - min. 50cm

Nič lepšie na umývanie riadu ste nemali :-) Prírodná lufa - špongia sa využíva ako ekologická hubka na riad. Nastrihá sa na kúsky aké potrebujete. Z jednej lufy vyjde cca 10 hubiek. 1 hubka vydrží cca 2 mesiace. Lufa sa tiež využíva na masáž tela pri sprchovaní. 100% kompostovateľná. Dodávame stlačenú/zlisovanú, aby zaberala čo najmenej miesta pri preprave.
5,60€

Feel Eco čistič na WC - 750ml

Ekologicky šetrný prostriedok určený na čistenie a umývanie WC. Od českého výrobcu Feel Eco. Základnou zložkou čističa na toalety je kyselina citrónová, ktorá je účinná na špinu, ale šetrná k povrchom. Pri čistení jej pomáha kombinácia aktívnych látok z prírodných olejov a cukrov, ktoré sú ľahko odbúrateľné. DS: 28.3.2024
3,40€ 2,70€

Feel Eco čistič - kúpeľňa - 450ml

Ekologicky šetrný prostriedok určený na umývanie sanity v kúpeľni od českého výrobcu Feel Eco. Univerzálne využitie - na plast, kov, sklo aj keramiku. Pri jeho použití v kúpeľni nevdychujete výpary ako pri chemických čističoch. Nie je agresívny k pokožke a pritom oceníte jeho vysokú účinnosť. Základnou zložkou čističa je kyselina citrónová, prirodzená účinná látka, silná proti špine, šetrná k povrchom.
4,30€