Aviváž Sonett - 1l

Aviváž bez vône na zjemnenie a zmäkčenie bielizne. Je 100% biologicky odbúrateľná a je teda vhodná pre septik a všetky ekologické čističky vôd.
Kód: 77895
: Sonett
Dostupnosť: Na sklade - posielame ihneď
4,10€

Aviváž Sonett oživuje farby, zjemňuje vlákna a zmäkčuje prádlo.

Dôležité upozornenie pre alergikov: Aviváž odstraňuje zvyšky pracieho prášku a neutralizuje hodnotu ph tkanín vďaka obsahu prírodnej kyseliny citrónovej.

Kyselina citrńová má odvápňovací efekt - vyhnite sa kontaktu s vápenatými povrchmi (mramor, betón, vápenec).

Bez vône a esenciálnych olejov.

100% biologicky odbúrateľná.

Vhodné pre septik a všetky ekologické čističky vôd.

Dávkovanie: Pre menšiu práčku (cc 4,5kg) je dávka na jedno pranie 40ml - cca 3 polievkové lyžice. Aviváž by teda mala vydržať na 25 praní.

Držte mimo dosahu detí.

Upozornenie: Spôsobuje vážne podráždenie očí. Pri kontakte s okom, vyplachujte vodou niekoľko minút. Vyberte kontaktné šošovky, ak je to možne a pokračujte vo vyplachovaní. Pri návšteve lekára, ukážte obal od aviváže.

 

Vyrobené v Nemecku.

 

Vlastnosti
materiál obal: PP/PE
objem 1L
zloženie 15-30% kyselina citrónová potravinárskej kvality, 5-15% rastlinný alkohol (etanol), vírená vodaNebezpečie vážneho poškodenia očí. Pri návšteve lekára, ukážte tento obal.Držte mimo dosahu detí. Používajte ochranu očí. Pri kontakte s okom, vyplachujte vodou niekoľko minút.
Tagy produktu
Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, tiež zakúpili

Tekutý prací prostriedok Sonett - sensitive - 2l

Účinný prací prostriedok, ktorý neškodí zdraviu ani životnému prostrediu. Vhodný na pranie bielej aj farebnej bielizne. Úplne biologicky odbúrateľný.
10,00€

Menštruačná vložka z biobavlny denná - biela

Látková vložka vhodná na bežné nosenie počas dňa je plnohodnotnou náhradou za plastové hygienické vložky. Denná vložka má 3 sacie vrstvy (navrchu je jemná biobavlna), zapínanie je na "patentky".
9,80€

Žlčové mydlo na škvrny - 140g

Žlčové mydlo je prírodný prostriedok na odstránenie škvŕn z oblečenia - od mastnoty, potu, trávy, krvi, hliny, ale aj od ovocných a zeleninových štiav. 
2,40€

Kuchynská handrička

Náhrada plastových vechtíkov a handričiek do kuchyne z bambusu a biobavlny. Bez syntetických vlákien, ktoré sa z bežných handričiek uvoľňujú do vody a pôdy.
3,50€