Hrebeň Nitty Gritty

Malé antikórové riešenie pre nepríjemných obyvateľov detských vláskov
Kód: 142042
Dostupnosť: Kontaktujte nás
11,00€

Voš detská je postrachom každej mamičky, škôlkára či školáka. Chemické prípravky sú mnohokrát nepostačujúce, keďže vši si na ne vytvárajú rezistenciu.

Preto je najlepší spôsob ich odstraňovania použitie hustého hrebeňa - všiváčika. Zvyčajne však nie je problém zabiť žijúce vši. Probém je zbaviť sa vajíčok (hníd) z vlasov. Tie sú prichytené o vlas pomocou pevného háčika, takže dostať ich dolu ich môžete iba tak, že vlas z nich "nevyvlečiete"...

Hrebeň Nitty Gritty je revolučný všiváčik, pretože je naozaj veľmi hustý, pevný a dokáže odstrániť nielen živé vši, ale aj roztlačiť živé vajíčka pred vyliahnutím vši. Tým efektívne zabraňuje ich množeniu na vlasoch.

Nitty Griity je tak dobrý a sme tak presvedčený, že je to najleší produkt na odstraňvanie vší, že Vám vrátime kedykoľvek plnú sumu, ak nám hrebeň pošlete s tým, že nie ste s ním spokojný.

Zuby hrebeňa sú vzdialené od seba 33mikrometrov, čo je výrazne menej, ako je veľkosť aj toho najmenšieho vajíčka (0,2-0,3mm), takže ich vedia zničiť bez toho, že by poškodili vlasy, na ktorom hnidy sú.

Hrebeň je z nerezovej ocele, takže ho môžete použiť spolu s akýmkoľvek prípravkom na vlasy (ocot,kondicionér či oleje), môžete ho vyvárať, aby ste ho vydezinfikovali.

Hroty hrebeňa sú príjemne zaoblené, takže neškrábu ani citlivú detskú pokožku.

Návod na použitie:

Vlasy umyte s použitím bežného kondicionéra alebo použite rastlinný olej - česanie suchých vlasov je neúčinné, lebo vši sa ľahko po suchých vlasoch pohybujú.

Najprv vlasy rozčešte klasickým hrebeňom alebo kefou, aby ste odstránili chumáče vlasov a zauzlenia.

Vlasy rozdeľte do 4-6 častí a a jednotlivé časti poriadne prečešte od korienkov ku končekom, aby ste vyčesali všetky hnidy a vši. Z času na čas vyčistite hrebeň od zvyškov vší napr. pomocou starej zubnej kefky.

Dávajte pozor hlavne za ušami a pri šiji, kde vši najčastejšie vajíčka kladú.

Po skončení česania, hrebeň prevarte.

Viac info o hrebeni mäžete získať aj na stránke výrobcu

Vyrobený v Argentíne.

Vlastnosti
materiál nerezová oceľ
rozmery 7x9,5 cm
Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, tiež zakúpili

Vatové tyčinky - kompostovateľné

Vatové tyčinky z biobavlny s papierovou paličkou - 160ks
1,30€ 1,00€

Čistiace pazúriky na kefy

Drôtené pazúriky s drevenou rúčkou na čistenie kief od vlasov
3,00€

Celá lufa

Prírodná lufa stlačená, celá
5,00€

Sklenená fľaša na mlieko - číra 1l

Klasická fľaša na mlieko so závitom na opakované použitie
1,00€