ospravedlňujeme sa, tovar je momentálne nedostupný

Látková taška "Aj ja chránim planétu" tmavozelená

Táto látková ekologická taška vyjadruje škodlivý vplyv plastov na živočíchy, a to nie len priamo v oceánoch. Plasty v oceánoch ovplyvňujú ďaleko väčšie množstvo živočíchov ako sa na prvý pohľad môže zdať. S motívom Zeme. Plátená taška je určená na nakupovanie aj každodenné nosenie. Pevná, kvalitná, vydrží. :-)
Kód: 143114
Dostupnosť: Kontaktujte nás
9,90€
7,50€

Látková taška je vyrobená z vysoko-kvalitnej 100% bavlnenej tkaniny.

Pevný materiál umožňuje prenášať aj ťažšie veci, až do hmotnosti 10-12 kg. Taška je vhodná na každodenné nosenie a nakupovanie.

Táto plátená taška je vyrábaná na Slovensku a jej kúpou podporujete okrem životného prostredia aj slovenských lokálnych výrobcov a umelcov. 

Nosnosť: 10 – 12 kg

Krajina výroby: Slovensko

 

Vlastnosti
materiál 100% bavlna
rozmery 38x41 cm; uši: 2x63x2,5 cm
Tagy produktu
Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, tiež zakúpili

Kefka na čistenie slamky

Kefka môže slúžiť na čistenie nápojovej slamky (kovová, sklenená, bambusová), ale je viacúčelová. Vďaka tvdrším štetinkám a bavlnenej špičke sa s ňou dajú ľahko vyčistiť rôzne úzke priestory - vrchnáky na fľaše či dierkovaný odtok v umývadle. Vyrobená z prírodných materiálov - drôt, bavlna a prírodné štetiny.
1,50€

Feel Eco čistič rôznych povrchov - 450ml

Jemne parfumovaný komplexný čistič Feel Eco je vhodný na rýchle bezoplachové čistenie všetkých druhov povrchov. Vhodný na upratovanie celej domácnosti - sklo, sklokeramickú dosku, nerez, drevo, plast a ďalšie povrchy. Účinný a zároveň ekologický - všetky zložky sú ľahko biologicky odbúrateľné. DS: 8.7.2023
4,35€ 3,65€

Mäkká kefa na riad s rúčkou

Kefa na umývanie riadu s bukovou rúčkou a vymeniteľnou hlavicou s mäkkými konskými vlasmi.
2,20€

Tvrdá kefa na riad s rúčkou

Kefa na umývanie riadu s bukovou rúčkou a vymeniteľnou hlavicou s tvrdými rastlinnými tampico štetinami.
1,60€