Sklenená fľaša Biodora - s obalom

Sklenená fľaša s neoprénovým obalom, do ktorého si môžete naliať aj teplý nápoj. Vrchnák je na závit s tlačidlovým patentom.
Kód: 5014235
Dostupnosť: Na sklade - posielame ihneď
14,00€

Sklenená fľaša je vyrobená z  jednostenného skla. Môžete do nej naliať aj teplý nápoj (max. však v teplote 80C°). Obojstranný neoprénový obal zaručuje, že sa nepopálite a nápoj vydrží dlhšie teplý - z jednej strany ružový s motívom čaju a z druhej strany ružový s motívom kávy (ako na obrázku).

Sklo je zatiaľ jediný známy materiál, ktorý neinteraguje s potravinami. Bez toxínov, farbív, ťažkých kovov, ktoré sa môžu do potravín či nápojov uvoľňovať z plastových sitiek a nádob.

Vrchnák je na závit a dá sa otvoriť aj tlačidlovým patentom (neodšróbujete, iba sa otvorí vrch).

UPOZORNENIE: Pred naliatím horúcej vody do termosky, termosku predhrejte - rozdiel teplôt termosky a tekutiny by nemal byť väčší ako 45°C.

 

 

 

Vlastnosti
výška 19cm
materiál sklo, plast
objem 380ml
Tagy produktu
Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, tiež zakúpili

Mydlo ovečka v okrúhlej krabičke

Mydlo s jemnou vôňou v tvare ovečky v darčekovej krabičke. S ovčím mliekom, mandľovým olejom a bambuckým maslom.
5,80€

Mydlo s ovčím mliekom oválne - levanduľa

Mydlo s ovčím mliekom, mandľovým olejom, bambuckým maslom a s vôňou levandule. Vďaka svojmu oválnemu tvaru perfektne sadne do ruky. Dodávame bez obalu. :-)
2,50€

Feel Eco prací prášok - 2,4kg

Ekologicky šetrný prostriedok určený na pranie farebného aj svetlého a stálofarebného prádla od českého výrobcu Feel Eco. Perie výborne aj pri nízkej teplote. Je ľahko biologicky rozložiteľný.
14,10€

Mydlo Ponio - ružová alej

Výsledná vôňa ružovej aleje pripomína zároveň bobuľovité lesné ovocie primiešané do kvetinovej vône. Nejde o sladkú vôňu, skôr príjemne sviežu s ružovým nádychom.
4,70€