ospravedlňujeme sa, tovar je momentálne nedostupný

Drevené kocky

Kocky z dreva v bavlnenom vrecku.
Kód: 404088
Dostupnosť: Kontaktujte nás
20,00€

Drevené kocky nestrácajú na svojej obľúbenosti už niekoľko generácií. Rozvíjajú detskú predstavivosť, priestorovú orientáciu a logické myslenie.

Originálne vrecko obsahuje množstvo dielov - trojhranných a štvorhranných kvádrov, kociek, válcov a mostov - dokopy 100ks.

Hra vhodná pre deti od 3 rokov.

Vyrobené v Nemecku.

Vlastnosti
materiál drevo, bavlna
Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, tiež zakúpili

Zavárací pohár Weck kužeľ - 580ml

Jednoduché a elegantné zaváranie sladkých kompótov, ale aj sladkokyslých pochúťok ako sú uhorky, čalamáda, hríby... Jedna tesniaca gumička a 2 klipy sú ku každému poháru v cene.
2,00€

Zavárací pohár Weck kužeľ -290ml - vysoký

Jednoduché a elegantné zaváranie džemov, detských výživ, domáceho kečupu. Ideálny na malú zeleninu v sladkokyslom náleve - mini uhorky, kukuričné klásky, fazuľky, hrášok ale aj uskladnenie sušených húb. Jedna tesniaca gumička a 2 klipy sú ku každému poháru v cene.
1,80€

Zavárací pohár Weck mini -160ml

Jednoduché a elegantné zaváranie džemov a detských výživ. Pohár sa dá využiť aj na zavarenie domáceho kečupu, pretlaku alebo na uskladnenie pečeného čaju.
1,60€

Zavárací pohár Weck válec - 340ml

Jednoduché a elegantné zaváranie ovocia a zeleniny. Ideálne na zeleninu dlhších rozmerov - kukuričky, špargľu, fazuľové struky... Jedna tesniaca gumička a 2 klipy sú ku každému poháru v cene.
1,70€