ospravedlňujeme sa, tovar je momentálne nedostupný

Saponát na riad Biophura - 500ml

Prostriedok na riad od značky Biophura má jemnú citrusovú vôňu, dobre pení a silne odmasťuje. Saponát je vyrobený z rastlinných zložiek. Vhodný aj na citlivú pokožku, bez alergénov. Certifikovaná ekodrogéria.
Kód: 778119
Dostupnosť: Kontaktujte nás
2,80€
2,10€

Certifikovaný saponát na riad od značky BIOPHURA má veľmi príjemnú citrusovú vôňu, výbornú penivosť a silný odmasťovací účinok.

Je vyrobený z prírodných materiálov pochádzajúcich z rastlín, ktoré majú vysokú odmasťovaciu schopnosť bez toho, aby pôsobili agresívne na pokožku.

Vhodný pre ľudí s citlivou pokožkou, bez alergénov, s prírodnou kyselinou citrónovou.

Receptúra je založená na prírodnej kyseline citrónovej a má pH podobné ako pokožka.

Prostriedok na riad veľmi účinný aj proti tvrdosti vody, čím sa zlepšuje odstraňovanie nečistôt a mastnoty a zachováva sa výborná schopnosť penenia súčasne.

Ekodrogéria Biophura nie je testovaná na zvieratách, s certifikátom "bio C.E.Q".

 

Vyrobené v Taliansku.

 

Vlastnosti
zloženie Aqua, laurylsulfát sodný kokamidopropylbetain, chlorid sodný, 2-fenoxyetanol, sorbát draselný, diacetát glutamátu sodného, ​​parfum, kyselina citrónová; 15% - 30% Aniónové povrchovo aktívne látky <5% fenoxyetanol, parfum, Amfoterné povrchovo aktívne látky
objem 500ml
Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, tiež zakúpili

Sklenené sitko Simax - Eva

Sklenené sitko do čajníka i do hrnčeka na pohodlné vylúhovanie Vášho obľúbeného čaju.
3,50€

Sklenený čajník Simax Marta - 1,5l

Čajník so skleneným sitkom ideálny pre milovníkov sypaných čajov.
13,60€

Prírodná zubná pasta BEN&ANNA v skle 100ml - biela

Prírodná zubná pasta, ktorá je tiež mocná v boji proti zažltnutiu zubov. Šalvia navyše pridáva ďalšiu časť vitamínu A a antioxidantov, ktoré zabezpečujú spoľahlivý ochranný štít proti zubnému kazu a voľným radikálom. Vonia vďaka prírodnému mätovému oleju.
7,20€

Lufová špongia tvrdá

Lufa zošitá do špongie - má kompaktnejší tvar ako iba odstrihnutá lufa. Môžete využiť na čistenie riadu alebo rôznych povrchov v domácnosti. Špongia je stlačená, no po namočení zhrubne a zväčší svoj objem.
2,20€