Pracie mydlo Prami - vôňa jari

Prami je ekologický prostriedok na pranie v tuhej forme s jemnou kvetinovou vôňou, z ktorého si jednoducho vyrobíte prací gél doma. Z jedného mydla si vyrobíte až 4l pracieho gélu. Mydlo je balené do papierového obalu a nepotrebuje veľa priestoru na uskladnenie :-).
Kód: 778140
Dostupnosť: Kontaktujte nás
6,50€

Prami je ekologický prací prostriedok vo forme mydla, ktoré je dielom študentov z gymnázia v Košiciach.

Doma si viete vyrobiť potrebné množstvo pracieho gélu len rozpustením mydla vo vode :-).

 

Návod na výrobu pracieho gélu:

1. mydlo rozrežte na 8 menších kociek

2. jednu kocku vhoďte do fľaše s 0,5l teplej vody

3. fľašou potrepte, aby sa rozpúšťanie urýchlilo

4. počkajte 10 hodín, kým sa kocka úplne rozpustí a používajte ako bežný prací gél

 

Jedno mydlo vyrobí približne 4l pracieho gélu, čo vystačí na 80 praní - na jedno bežné pranie stačí použiť 50ml Prami. Pre väčšie várky je možné pridať množstvo 1 až 3 polievkových lyžíc.

Prami neobsahuje žiadne škodlivé látky pre človeka ani životné prostredie. Mydlá sú vyrobené saponifikáciou kokosového a olivového oleja v lúhu z mydlových orechov. Zloženie je krátke, a predsa obsahuje všetky potrebné látky na pranie odevov. Penenie, ktoré iné pracie gély dosahujú pomocou mikroplastov, je v Prami dosiahnuté prírodným saponínom z mydlových orechov.

Mydlo je zabalené do recyklovateľného baliaceho papiera, čím si získava obrovskú výhodu oproti bežným pracím gélom a práškom, ktoré sú balené do plastových obalov.

V domácnosti nezaberie veľa miesta - v tuhom stave má veľkosť bežnej mydlovej kocky a na zarábanie potrebujete iba 0,5l fľašu.

Výhodou je tiež nižšia cena oproti iným pracím gélom - po rozpustení Prami vo vode si sami doma vyrobíte 4 litre pracieho gélu, za ktorý by ste bežne v obchode zaplatili dvakrát viac a vyprali s ním rovnaké množstvo oblečenia.

 

Vyrobené na Slovensku.

Vlastnosti
zloženie kokosový olej, olivový olej, hydroxid sodný (lúh), mydlové orechy, sóda bikarbóna, chlorid sodný ( jedlá soľ), zemiakový škrob, kyselina štaveľová, vonný extrakt, esenciálne oleje
hmotnosť 100-110g
rozmery 8 x 5,5cm
Tagy produktu
Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, tiež zakúpili

Mydlo Musk - medovka a ríbezľa (POKOJ V DUŠI)

Prírodné medovkovo-ríbezľové mydlo "Pokoj v duši" s včelím voskom a sviežou bylinnou vôňou obohatené o vodu infuzovanú týmito bylinkami. Pomáha ošetrovať a čistiť pokožku bez známok podráždenia a chráni ju pred vysušením.
4,00€

Mydlove - šampón jemná mäta a aloe vera - 60g

Tuhý šampón na normálne až suché vlasy s jemnou mätou a aloe vera (rast vlasov, lupiny). Tuhý šampón Mydlove jemne čistí bez dráždenia vlasovej pokožky. Esenciálne oleje v šampóne pôsobia na pokožku antisepticky. Vôňa je svieža mätová. Vhodný na normálne až suché vlasy. Dodávame bez obalu (bez krabičky).
7,30€

Mydlo Musk - základné s bambuckým maslom (NEŽNÝ DOTYK)

Jemné prírodné mydlo "Nežný dotyk" je ručne robené mydlo s obsahom kakaového a bambuckého masla. Mydlo neobsahuje vonné zložky ani farbivá, je preto vhodné aj na najcitlivejšiu pokožku. Pomáha zvláčňovať suchú pokožku a udržiavať jej prirodzenú vlhkosť.
3,50€

Pemza - lávový kameň

Lávový kameň na starostlivosť o chodidlá. Pemza sa postará o jemné a účinné odstránenie stvrdnutej kože na chodidlách.
1,60€