ospravedlňujeme sa, tovar je momentálne nedostupný

Opakovane použiteľná silikónová fólia "Agreena" - 2ks

Nahradiť jednorazové kuchynské potreby je veľmi pohodlné a ľahké. Ak Vám nevyhovujú voskované obrúsky, môžete skúsiť opakovane používateľnú fóliu Agreena. Silikónová fólia splní 3 hlavné účely vo Vašej kuchyni - môžete s ňou prikryť ľubovoľnú nádobu, nahrádza alobal na prikrytie jedla v rúre a dá sa použiť aj ako papier na pečenie na plech. Povrch sa ľahko ošetruje a umýva. Veľkosť akurát na plech veľkosti 45x30cm. V balení sú 2 kusy. Vyrobené zo silikónu určeného pre styk s potravinami (spĺňa štandardy FDA).
Kód: 1816242
Dostupnosť: Kontaktujte nás
21,95€

Agreena je viacúčelová - spĺňa tri funkcie: môžete do nej baliť potraviny, prikrývať nádoby a funguje aj ako papier na pečenie.

Fólia odolá teplote do 220 stupňov Celzia

Vyrobená je zo silikónu najvyššej kvality. Na pečiacom papieri je netoxický eko-film (vrstva), ktorá pri používaní nevydáva žiadny pach a ani nevylučuje žiadne škodlivé látky.

Neobsahuje žiadne BPA, olovo, ortuť, ftaláty ani ropné látky.

Hoci u nás na Slovensku sa silikón recyklovať nedá, firma Agreena ponúka recyklačný program, kde zbiera už opotrebované fólie Agreena a odovzdáva ich do špeciálnej fabriky na zhodnotenie silikónu. My Vám ponúkame možnosť zberu opotrebovaných fólií, ktoré potom hromadne zašleme do firmy Agreena za Vás (je to ekonomickejšie aj ekologickejšie, ak by sme neposielali každý sám :) ). 

Môžete umývať ručne i v umývačke. 

Použitie:

Agreena Vám príde prilepená k recyklovateľnej fólii. Dáva sa tam od výroby na ochranu výrobku. Jemne ju odlepte od silikónového materiálu (v rohu môžete pošúchať prstami, aby sa silikón odlepil od fólie). Fólia bude zo začiatku dosť lepkavá, bude sa k sebe lepiť a môže byť ťažšie s ňou manipulovať. Toto rýchlo vymizne po niekoľkých umytiach.

Pri používaní fólie Agreena musí byť samotná fólia, povrch aj Vaše ruky čisté a suché. Môžete ju umývať v horúcej mydlovej vode a dobre opláchnuť, alebo ju vložiť do umývačky riadu. Tým odstránite lepkavosť, ktorá vznikla pri výrobe. Pri umývaní v umývačke fólie umiestnite ďaleko od ostrých predmetov a hrán, ktoré by ju mohli poškodiť.

Upozornenia:

Nepoužívajte Agreenu pri teplotách viac ako 240 stupňov Celzia.

Nepoužívajte v kontakte s ostrými predmetmi.

Nepoužívajte pri grilovačkách a barbecue– teplota sa nedá príliš dobre regulovať.

Vyhnite sa tomu, aby sa dve Agreena fólie dotýkali o seba v rúre – môžu sa k sebe pevne prilepiť a pri snahe o rozlepenie aj roztrhnúť!

Pri vystavení vysokej teplote nechajte fóliu voľne vychladnúť a až potom s ňou manipulujte (umývanie, čistenie a pod...)

 

Navrhnuté v Austrálii.

Vyrobené eticky v Číne.

 

Vlastnosti
rozmery 2ks: 45x30cm
materiál vysoko kvalitný silikón
Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, tiež zakúpili

Vatové tyčinky - kompostovateľné (300ks)

Kompostovateľné vatové tyčinky do uší. Vyrobené z biobavlny s papierovou paličkou - 300ks v balení. Balené v krabičke z recyklovaného papiera. 100% rozložiteľné. Paličky do uší ideálne vyhadzujte do kompostu/bioodpadu, ak nemáte, tak do zmesového odpadu. Netrieďte do papiera.
1,95€

Hubka - zvončeky

Prateľná hubka na riad z prírodného materiálu v originálnom severskom dizajne. Kompostovateľná.
2,50€

Papierová lepiaca páska hnedá širšia - 200 metrov

Hnedá lepiaca páska z recyklovaného papiera so škrobovým lepidlom. Vhodná aj na firemné účely - do strojčekov na lepiacu pásku. Balenie balíkov bude pre Vás jedna radosť. :-)
4,20€

Lufa - prírodná špongia - min. 50cm

Nič lepšie na umývanie riadu ste nemali :-) Prírodná lufa - špongia sa využíva ako ekologická hubka na riad. Nastrihá sa na kúsky aké potrebujete. Z jednej lufy vyjde cca 10 hubiek. 1 hubka vydrží cca 2 mesiace. Lufa sa tiež využíva na masáž tela pri sprchovaní. 100% kompostovateľná. Dodávame stlačenú/zlisovanú, aby zaberala čo najmenej miesta pri preprave.
5,50€