ospravedlňujeme sa, tovar je momentálne nedostupný

Nerezová dóza oválna - malá

Elegantná dóza z nerezovej ocele s vyberateľnou vnútornou miskou. Odolné prevedenie a uzatváranie na dva pevné klipy zaistia Vašim dobrotám pohodlné cestovanie, či sa chystáte do školy, do práce alebo na výlet.
Kód: 3916195
Dostupnosť: Kontaktujte nás
15,50€

Skvelá alternatíva plastových nádob na desiaty, ktoré môžu uvoľňovať nežiaduce látky a preberať pachy jedla. Zároveň je ľahšia a pevnejšia ako sklenené dózy na jedlo. Táto nerezová dóza je pripravená slúžiť Vám aj niekoľko desaťročí.

Veko dózy nemá tesnenie, preto je vhodná len pre prepravu suchých potravín (sušienky, buchty, müsli, sušené ovocie, oriešky, maškrty pre deti).

Vnútornú nízku misku využijete pri servírovaní desiaty aj na oddelenie jednotlivých chodov vnútri dózy.

Umývajte ručne alebo v umývačke riadu.

Nepoužívajte pre ohrev v mikrovlnnej rúre.

Vyrobené eitcky v Indii.

Vlastnosti
materiál nerezová oceľ 304 - certifikovaná pre potravinárske účely
rozmery 16 × 10 × 5 cm
Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, tiež zakúpili

Sisalová mydelnička

Využite mydlo do posledného kúska.
3,60€

Mydlo Musk - aktívne uhlie a tea tree olej

Mydlo "Čierne zlato" s obsahom aktívneho uhlia a esenciálneho oleja tea tree pôsobí na pokožku protizápalovo, hojí akné, popáleniny, mierne odreniny, zmierňuje svrbenie pokožky. Aktívne uhlie zmierňuje mastenie pokožky a odstraňuje z nej nečistoty. Prírodné, ručne robené mydlo vyrobené kombináciou olivového, kokosového a ricínového oleja. Je obohatené o včelí vosk a preto vhodné aj na citlivú pokožku. Esenciálny olej Tea Tree pôsobí antibakteriálne a protizápalovo.
4,00€

Plátené vrecko - veľké TV

Vyrobené z biobavlny a úplne skompostovateľné. Vhodné na prenos chleba, rožkov, bagetiek, žemlí až domov, ale aj na naberanie zeleniny a ovocia, ktorá by sa Vám bez vrecka rozkotúľala.
3,70€

Nerezová tácka na jedlo

Tácka z nerezu na pohodlné servírovanie jedla pre detičky aj pre dospelých. Nerozbitná, pevná.
10,00€