Nerezová desiatová dóza - štvorcová

Nerezová desiatová dóza štvorcového tvaru je ideálnou alternatívou k plastovým dózam. Vhodná len na prenos suchých potravín.
Kód: 4716274
Dostupnosť: Na sklade - posielame ihneď
6,50€

Nerezová dóza je ľahká a odolná. Aj napriek jej štvorcovému tvaru je pekne zaoblená - nemá žiadne rohy, kde by mohlo jedlo uviaznuť.

Veko dózy nemá tesnenie, preto je vhodná len na prenos suchých potravín (sušienky, buchty, müsli, sušené ovocie, oriešky, sladkosti pre deti). Na dóze drží pevne a poslúži aj ako tanierik na servírovanie.

Vzhľadom na svoju pevnosť poslúži i pri mnohých ďalších príležitostiach - škatuľka na šijacie potreby, príručná lekárnička, schránka na kozmetiku či škatuľka poslednej záchrany.

Vyrobené z nehrdzavejúcej ocele 304 certifikovanej na potravinárske účely.

Údržba: Umývať môžete ručne alebo v umývačke.

Nepoužívajte na ohrev v mikrovlnnej rúre.

 

Vyrobené v Indii.

 

 

Vlastnosti
materiál nerezová oceľ 304 - certifikovaná pre potravinárske účely
rozmery 10 x 10 x 5cm
Tagy produktu
Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, tiež zakúpili

Nerezová desiatová dóza - utesnená

Nerezová dóza s tesnením, na zatváranie s klipmi. Vďaka nízkej váhe a svojmu menšiemu rozmeru sa hodí na čokoľvek na zahryznutie vonku, v práci, v škole alebo na výletoch.
11,60€

Mühle Organic - kamenec

Tyčinka s prírodným kamencom je určená na použitie po holení - pomáha zastaviť krvácanie a má antiseptické účinky.
6,00€

Baby zubná kefka Curaprox - zelená/modrá

Baby zubná kefka Curaprox je určená pre tie najmenšie deti a ich prvé zúbky. Pogumovaná hlavička zubnej kefky chráni jemnú ústnu sliznicu od nepríjemných pocitov pri čistení. Zubné kefky posielame bez obalu - vo verzii zero waste - iba s plastovou krytkou na hlavicu.
4,10€

Opinel - nôž s puzdrom na opasok

Zatvárací nožík s ostrou zaoblenou čepeľou, bezpečnostným krúžkom a rukoväťou z bukového dreva. Nôž sa dá vložiť do látkového puzdra, ktoré sa ľahko pripevní na opasok vďaka koženému očku.
25,00€