Nerezová desiatová dóza - štvorcová

Nerezová desiatová dóza štvorcového tvaru je ideálnou alternatívou k plastovým dózam. Vhodná len na prenos suchých potravín.
Kód: 4716274
Dostupnosť: Kontaktujte nás
9,50€

Nerezová dóza je ľahká a odolná. Aj napriek jej štvorcovému tvaru je pekne zaoblená - nemá žiadne rohy, kde by mohlo jedlo uviaznuť.

Veko dózy nemá tesnenie, preto je vhodná len na prenos suchých potravín (sušienky, buchty, müsli, sušené ovocie, oriešky, sladkosti pre deti). Na dóze drží pevne a poslúži aj ako tanierik na servírovanie.

Vzhľadom na svoju pevnosť poslúži i pri mnohých ďalších príležitostiach - škatuľka na šijacie potreby, príručná lekárnička, schránka na kozmetiku či škatuľka poslednej záchrany.

Vyrobené z nehrdzavejúcej ocele 304 certifikovanej na potravinárske účely.

Údržba: Umývať môžete ručne alebo v umývačke.

Nepoužívajte na ohrev v mikrovlnnej rúre.

 

Vyrobené v Indii.

 

 

Vlastnosti
materiál nerezová oceľ 304 - certifikovaná pre potravinárske účely
rozmery 10 x 10 x 5cm
Tagy produktu
Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, tiež zakúpili

Vatové tyčinky - kompostovateľné (300ks)

Kompostovateľné vatové tyčinky do uší. Vyrobené z biobavlny s papierovou paličkou - 300ks v balení. Balené v krabičke z recyklovaného papiera. 100% rozložiteľné. Paličky do uší ideálne vyhadzujte do kompostu/bioodpadu, ak nemáte, tak do zmesového odpadu. Netrieďte do papiera.
1,90€

Nerezová obdĺžniková dóza Cuitisan predelená - 370ml

Ľahká, nezávadná, vzduchotesná dóza na potraviny môže byť pomocníčkou vo Vašej kuchyni - na skladovanie či mrazenie potravín a aj na cesty - na prenos obeda či desiaty. Dóza je bez záhybov - ľahko sa čistí. Nenaberá vône jedla. Dóza je predelená na 2 časti ("misky") a gumová prepážka, ktorá dočiahne až po vrchnák zabezpečí, že sa jedlo v dóze nezmieša, nepresype.
13,90€

Nerezová obdĺžniková dóza Cuitisan detská - 3 časti - 750ml

Ľahká, nezávadná, vzduchotesná dóza či tácka na jedlo môže byť pomocníčkou pri kŕmení detí - tácka je nerozbitná, pevná, dá sa pohodlne položiť na stôl či detskú stoličku. Praktický plastový vrchnák umožní aj skladovanie jedla v chladničke, udrží ho dlhšie čerstvé. Dóza je bez záhybov - ľahko sa čistí. Nenaberá vône jedla. Dóza je predelená na 3 časti ("misky").
18,50€

Plniace pero - mentolové

Plniace pero s hrotom z nehrdzavejúcej ocele v hrúbke M. K peru posielame aj konvertor, pomocou ktorého si do pera natiahnete atrament.
24,00€