Foodcycler - kompostér

Nemáte možnosť domáceho kompostu a nechcete v byte dážďovky?

Elektrický kompostér Foodcycler spracuje Váš bioodpad za pár hodín - vznikne z neho suchá zmes, ktorú môžete využiť na hnojenie alebo ju bezpečne vysypať v prírode. V ponuke nájdete aj náhradné filtre alebo samotné aktívne uhlie, ktoré si do filtrov nasypete.

Foodcycler Sage - elektrický kompostér

Foodcycler - elektrický kompostér, ktorý Váš kuchynský bioodpad za pár hodín premení na sypkú suchú zmes podobnú sypanému čaju, ktorou môžete prihnojiť kvety v byte aj v záhrade. Skutočne funkčné riešenie, pre tých, čo nemajú inú možnosť kompostovania a riešia zápach a mušky v smetnom koši. Foodcycler bol raz použitý - známky použitia sú na vedierku v podobe malých "odrenín" ako je vidieť na tretej fotografii.
499,00€ 329,00€

Náhradné filtre pre Foodcycler Sage

Náhradné filtre pre Foodcycler Sage (2ks) na výmenu opotrebovaných filtrov - vďaka nim sa už nemusíte obávať nepríjemného zápachu. Filtre je možné opätovne naplniť aktívnym uhlím.
49,00€ 39,00€

Aktívne uhlie na vzduch - 0,45kg

Uhlie do náhradných filtrov pre Foodcycler. Lacnejšia alternatíva na zneutralizovanie nepríjemného zápachu.
7,50€

Darčeková poukážka 20€

Darčeková poukážka je darček, ktorý poteší takmer každého. Ak si prajete darčekovú poukážku iba v elektronickej forme, napíšte nám to prosím do poznámky pod košíkom. Šetria sa tým prírodné zdroje aj financie za dopravu. :-)
20,00€