Feel Eco prášok do umývačky riadu 860g

Ekologicky šetrný prostriedok určený na umývanie riadu v umývačke od českého výrobcu s certifikátom Únie Ecolabel "The Flower". Kvalitná ekodrogéria. V novom papierovom obale!
Kód: 161809
Dostupnosť: Na sklade - posielame ihneď
7,80€

Prášok do umývačky riadu, ktorý zmäkčuje vodu, čím zabraňuje tvoreniu vápenatých usadenín na riade.

Obsahuje úplne biologicky odbúrateľné prírodné bieliace činidlá, ktoré rozkladajú farebné škvrny na riade a zaisťujú tak perfektný výsledok umývacieho cyklu.

Neobsahuje chlór, konzervanty ani fosfáty.

Možno ho využiť aj na čistenie rúry, záhradného grilu a pripáleného riadu: malé množstvo prášku nasypte na mokrú handričku a nečistoty vydrhnite.

Aby nedochádzalo k nadmernému vysušovaniu pokožky, je lepšie pracovať v rukaviciach. Vysoko koncentrovaný prostriedok vystačí až na 40 umývacích cyklov.

 Viac informácií nájdete na stránke výrobcu Feel eco.

 

Vyrobené v Českej republike.

Vlastnosti
hmotnosť 800 g
zloženie 5% alebo viac, avšak menej jako 15%: bieliace činidlá na báze kyslíka, neiónové povrchovo aktívne látky; menej ako 5%: polykarboxyláty, enzymy (proteáza, lipáza, amyláza), parfémy
Tagy produktu
Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, tiež zakúpili

Bezodpadová hubka červená

Prateľná hubka na riad z prírodného materiálu v originálnom dizajne. Kompostovateľná.
1,60€

Feel Eco leštidlo do umývačky 500 ml

Pri umývaní riadu je nutné starať sa aj o umývačku, preto používajte soľ, prášok i leštidlo. Leštidlo jemne oplachuje riad a odstraňuje zvyšné kvapky. Vyrobené na báze prírodných zložiek. Zabraňuje vzniku škvŕn a šmúh na riade. Od českého výrobcu s certifikátom Únie Ecolabel "The Flower". Kvalitná ekodrogéria.
3,60€

Dlhá lufa

Nič lepšie na umývanie riadu ste nemali :-)
5,30€

Antikórové klipy - 2ks

Na utesnenie viečka počas sterilizovania.
0,50€