Feel Eco odstraňovač škvŕn 800g

Ekologicky šetrný prostriedok určený na pranie bieleho prádla a odstraňovanie škvŕn od českého výrobcu s certifikátom Únie Ecolabel "The Flower". S ľahkosťou odstraňuje mastné škvrny Podporuje bielenie, bráni zošednutiu a zožltnutiu bielej bielizne Popri bežných nečistotách si pred ním nemôžu byť isté ani škvrny od omáčok, čaju, kávy, vína alebo krvi.
Kód: 161709
Dostupnosť: Kontaktujte nás
5,20€

Ľahko odbúrateľný odstraňovač nečistôt a bielidlo, ktoré sa dávkuje spoločne s pracím prostriedkom. Dokonale odstraňuje škvrny od kávy, čaju, vína, trávy, krvi a mastné škvrny. Biele prádlo rozjasňuje.

S nízkym dávkovaním 25 g dosiahnete vysokú účinnosť pri škvrnách i nečistotách. Môžete kombinovať s pracím práškom aj pracím gélom. Ekonomický, ekologický, účinný.

Neodporúča sa pravidelne používať na farebnú bielizeň.

Vhodný aj na čistenie odtokov drezov, umývadiel a vane od mastných usadenín: nasypte 1-2 polievkové lyžice prášku a prilejte hrnček teplého octu. Po niekoľkých minútach opláchnite čistou vodou.

Môžete použiť aj pri umývaní riadu 1 lyžičku na 5 l vody, čím zlepšíte umývací účinok prostriedku na riad.

Obal je recyklovateľný.

 

Vyrobené v Českej republike.

Vlastnosti
hmotnosť 800 g
materiál 30 % a viacej - bieliace činidlá na báze kyslíka - ekologicky nezávadný perkarbonát sodný, ktorý dokonale vybieli pomocou sódy a peroxidu; je vhodný aj pre deti a alergikov, neobsahuje chlór ani optické zosvetlovače; menej ako 5 % - aniónové povrchovo aktívne látky - na báze rastlinných olejov (najmä repkový, kokosový a palmový), ktoré dodávajú výrobku penivosť a účinnosť; neiónové povrchovo aktivne látky - na báze rastlinných olejov a cukrov (repkový, kokosový a čiastočne palmový a glukóza), zaisťujú odmastenie a odstránenie špiny; enzýmy - aktívne zložky umožňujúce účinne prať pri nízkych teplotách. Štiepi komplikované nečistoty na menšie, o ktoré sa postarajú ostatné aktívne látky; parfumy - zmes esenciálnych olejov, extraktov a vzácne syntetické zložky, ktoré sa síce v prírode vyskytujú, avšak v nedostatočnom množstve, uurčujú vôňu produktu, prinášajú radosť, upokojujú aj povzbudzujú.
Tagy produktu
Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, tiež zakúpili

Feel Eco color gél 5 L

Ekologicky šetrný prostriedok určený na pranie farebného prádla od českého výrobcu s certifikátom Únie Ecolabel "The Flower".
22,50€

Feel Eco na WC 750ml

Ekologicky šetrný prostriedok určený na umývanie toaliet od českého výrobcu s certifikátom Únie Ecolabel "The Flower". Kvalitná ekodrogéria. Základnou zložkou je kyselina citrónová, ktorá je účinná na špinu, ale šetrná k povrchom. Pri čistení jej pomáha kombinácia aktívnych látok z prírodných olejov a cukrov. Neobsahuje chlór.
3,20€

Dlhá lufa

Nič lepšie na umývanie riadu ste nemali :-)
5,30€

Feel Eco na riad 1000 ml

Ekologicky šetrný prostriedok určený na ručné umývanie riadu od českého výrobcu s certifikátom Únie Ecolabel "The Flower". Kvalitná ekodrogéria.
3,80€