ospravedlňujeme sa, tovar je momentálne nedostupný

Feel Eco odstraňovač škvŕn - 900g

Ekologicky šetrný prostriedok určený na pranie bieleho prádla a odstraňovanie škvŕn od českého výrobcu Feel Eco. Bielidlo a odstraňovač škvŕn v jednom - na mastnotu, škvrny od kávy, krvi, vína... Ľahko biologicky rozložiteľný.
Kód: 161709
Dostupnosť: Kontaktujte nás
5,40€

Ľahko odbúrateľný odstraňovač nečistôt a bielidlo od Feel Eco sa dávkuje spoločne s pracím prostriedkom. Dokonale odstraňuje škvrny od kávy, čaju, vína, trávy, krvi a mastné škvrny. Biele prádlo rozjasňuje.

Funguje na báze perkarbonátu sodného (puer).

Podporuje bielenie, bráni zošednutiu a zožltnutiu bielej bielizne. Neodporúča sa pravidelne používať na farebnú bielizeň.

S nízkym dávkovaním 25 g dosiahnete vysokú účinnosť pri škvrnách i nečistotách. Môžete kombinovať s pracím práškom aj pracím gélom. Ekonomický, ekologický, účinný.

Vhodný aj na čistenie odtokov drezov, umývadiel a vane od mastných usadenín: nasypte 1-2 polievkové lyžice prášku a prilejte hrnček teplého octu. Po niekoľkých minútach opláchnite čistou vodou.

Môžete použiť aj pri umývaní riadu: 1 lyžičku na 5 l vody, čím zlepšíte umývací účinok prostriedku na riad.

Papierový obal je recyklovateľný.

S certifikátom Únie Ecolabel "The Flower".

 

Vyrobené v Českej republike.

Vlastnosti
materiál 30 % a viacej - bieliace činidlá na báze kyslíka - ekologicky nezávadný perkarbonát sodný, ktorý dokonale vybieli pomocou sódy a peroxidu; je vhodný aj pre deti a alergikov, neobsahuje chlór ani optické zosvetlovače; menej ako 5 % - aniónové povrchovo aktívne látky - na báze rastlinných olejov (najmä repkový, kokosový a palmový), ktoré dodávajú výrobku penivosť a účinnosť; neiónové povrchovo aktivne látky - na báze rastlinných olejov a cukrov (repkový, kokosový a čiastočne palmový a glukóza), zaisťujú odmastenie a odstránenie špiny; enzýmy - aktívne zložky umožňujúce účinne prať pri nízkych teplotách. Štiepi komplikované nečistoty na menšie, o ktoré sa postarajú ostatné aktívne látky; parfumy - zmes esenciálnych olejov, extraktov a vzácne syntetické zložky, ktoré sa síce v prírode vyskytujú, avšak v nedostatočnom množstve, uurčujú vôňu produktu, prinášajú radosť, upokojujú aj povzbudzujú.
hmotnosť 900g
Tagy produktu
Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, tiež zakúpili

Feel Eco prací gél na farebnú bielizeň - 5L

Ekologicky šetrný prací gél určený na pranie farebného prádla od českého výrobcu Feel Eco. Tento tekutý prací prostriedok perie výborne aj pri nízkej teplote a ochráni farbu bielizne.
25,50€

Feel Eco čistič na WC - 750ml

Ekologicky šetrný prostriedok určený na čistenie a umývanie WC. Od českého výrobcu Feel Eco. Základnou zložkou čističa na toalety je kyselina citrónová, ktorá je účinná na špinu, ale šetrná k povrchom. Pri čistení jej pomáha kombinácia aktívnych látok z prírodných olejov a cukrov, ktoré sú ľahko odbúrateľné.
3,90€

Feel Eco čistič - kúpeľňa - 450ml

Ekologicky šetrný prostriedok určený na umývanie sanity v kúpeľni od českého výrobcu Feel Eco. Univerzálne využitie - na plast, kov, sklo aj keramiku. Pri jeho použití v kúpeľni nevdychujete výpary ako pri chemických čističoch. Nie je agresívny k pokožke a pritom oceníte jeho vysokú účinnosť. Základnou zložkou čističa je kyselina citrónová, prirodzená účinná látka, silná proti špine, šetrná k povrchom.
3,90€

Feel Eco na riad - 1L

Ekologicky šetrný prostriedok určený na ručné umývanie riadu, ovocia a zeleniny. Od českého výrobcu Feel Eco. Výborne pení, nedráždi pokožku rúk.
4,60€