ospravedlňujeme sa, tovar je momentálne nedostupný

Ekoveko kvety - pokrývka na misu/tanier - malá

Ekoveko je trvácna textilná pokrývka na kuchynské nádoby - misu, tanier a iné okrúhle nádoby. Bavlnená pokrievka slúži ako ekologická náhrada alobalu, plastových fólií alebo ako ochrana proti hmyzu. Slovenský dizajn aj výroba.
Kód: 4716232
Dostupnosť: Kontaktujte nás
2,50€

Ekoveko pokrývka je estetický doplnok vašej kuchyne, či slávnostného prestierania. Ekoveko opakovane použijete namiesto alobalu či strečovej fólie.

Textilná pokrievka je po obvode obšitá elastickou gumičkou, takže sedí na okrúhle nádoby rôznych veľkostí - misu, tanier...

Materiál: 100% bavlna

Certifikované - vhodné pre styk s potravinami.

Môžete oprať pri teplote 40°C.

 

Vyrobené na Slovensku.

Vlastnosti
priemer 20cm
materiál bavlna
Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, tiež zakúpili

Ecopal - prírodný podpaľovač

Skutočne ekologický podpaľovač. Na jednoduché a bezpečné zapálenie ohňa. Vhodný do krbov, pecí, táborákov a grilov.
3,90€

Zavárací pohár Weck mini - 50ml

Sklenený pohárik na zaváranie. Malý objem pohára sa dá využiť na zavarenie príkrmov pre deti, na pečený čaj, ale aj na uskladnenie doma vyrobenej kozmetiky. Jedna tesniaca gumička a 2 klipy sú ku každému poháru v cene.
1,50€

Mini pohárik

Sklenený mini pohárik na univerzálne využitie - potraviny, kozmetika, zubná pasta, kancelárske drobnosti, pre deti do školy na výtvarnú výchovu :).
0,60€

Lufa - prírodná špongia - min. 50cm

Nič lepšie na umývanie riadu ste nemali :-) Prírodná lufa - špongia sa využíva ako ekologická hubka na riad. Dlhá lufa sa nastrihá na kúsky aké potrebujete. Z jednej lufy vyjde cca 10 hubiek. 1 hubka vydrží cca 2 mesiace. Lufa sa tiež využíva na masáž tela pri sprchovaní. 100% kompostovateľná. Dodávame stlačenú/zlisovanú, aby zaberala čo najmenej miesta pri preprave.
5,80€