Pět domácích prostředků nahradí celou drogerii - kniha

Väčšina z nás má doma 40-60 rôznych drogistických výrobkov - čistiacich prostriedkov, krémov, deodorantov - ktoré môžu byť neekologické, obsahovať škodlivé látky, no pritom ich môžeme nahradiť prijatelnejšími výrobkami.
Kód: 14382
Dostupnosť: Na sklade - posielame ihneď
14,00€

V tejto knihe autori ukazujú, ako si vystačíte s piatimi ekologickými a lacnými domácimi prostriedkami. Ingredienciami sú jedlá sóda, ocot, kyselina citrónová, pracia sóda a jadrové mydlo. Nimi je možné nahradiť takmer všetky výrobky z drogérie. Viac ako 300 tipov a 33 receptov Vám ukáže, aké to je jednoduché.

Vy sami rozhodujete o tom, čo budú produkty obsahovať a môžete si ich prispôsobiť na mieru bez použitia alergénov a hormonálne aktívnych látok. Prostriedky sú buď prírodného pôvodu alebo sa ľahko biologicky rozložia.

Pridaná hodnota je, že sa zaobídete bez zbytočných obalov, ktoré by inak skončili v odpade.  

Nechajte sa inšpirovať a urobte vo svojej domácnosti niečo pre prírodu. 

Počet strán: 192

Rok vydania: 2018

Jazyk: český

Autor: kolektív

 

 

 

Vlastnosti
materiál brožovaná
rozmery 148×210 mm
hmotnosť 338g
Tagy produktu
Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, tiež zakúpili

Kompostovateľné vrecká na potraviny 2l (30ks)

Vrecká sú vhodné pre deti na desiatu, na skladovanie jedla v chladničke/mrazničke aj na suché potraviny.
2,50€

Jak na domácnost bez chemie a jedů - kniha

Všetko, čo potrebujeme k čistej a voňavej domácnosti je pár základných prírodných surovín, ktoré bežne využívame v kuchyni. Nájdete tu napríklad recept na výrobu mydla na ruky, prášku na pranie, vlhčených obrúskov, dezinfekcie na ruky...
13,50€

Bambusová zubná kefka Proffesional

Valcovitá rukoväť je špeciálne navrhnutá tak, že znižuje tlak na minimum. Mäkké štetinky umožňujú šetrné a jemné čistenie bez toho aby spôsobovali podráždenie alebo poškriabanie ďasien.
3,50€

Sbohem, věci - kniha

Nový japonský minimalizmus. Fumio Sasaki je dnes spokojený minimalista. Vo svojej knihe píše o tom, ako si našiel viac času pre seba a cíti sa vyrovnaný od tej doby, čo sa zbavil takmer všetkého svojho hmotného majetku.
14,00€