Albert Turk

V roku  1857 nainštaloval Albert Karl Turk kladivo do mlyna svojho zaťa v Meinerzhagene v Nemecku. Od vtedy sa vo fabrike vyrábajú známe panvice a lopaty, detské náradie a pod. Firmu momentálne vedie Hans Peter Turk, potomok zakladateľa v piatej generácii, pričom 40, väčšinou mnohoročných, zamestnancov vyrába produkty hlavne pre súkromný sektor.

Zoradiť

Detská mini kovová lopatka na smeti - červená

Do detskej rúčky ako uliata.
3,20€

Detská mini kovová lopatka na smeti - modrá

Do detskej rúčky ako uliata.
3,20€

Detská kovová lopatka na smeti M - biela

Po zametaní šup smeti na lopatku. Detská lakovaná kovová lopatka poslúži ako praktická hračka aj pomôcka do domácnosti. Používa sa aj v Montessori pedagogike.
4,00€

Detská kovová lopatka na smeti M - modrá

Po zametaní šup smeti na lopatku. Detská lakovaná kovová lopatka poslúži ako praktická hračka aj pomôcka do domácnosti. Používa sa aj v Montessori pedagogike.
4,00€

Lopatka do piesku - červená

Nenahraditeľná malá kovová lopatka pre deti do piesku i do hliny v červenej farbe. Poslúži ako hračka ale aj pomôcka do záhrady.
3,00€

Lopatka do piesku - modrá

Nenahraditeľná malá kovová lopatka pre deti do piesku i do hliny v modrej farbe. Poslúži ako hračka ale aj pomôcka do záhrady.
3,00€

Lopatka do piesku - zelená

Nenahraditeľná malá kovová lopatka pre deti do piesku i do hliny v zelenej farbe. Poslúži ako hračka ale aj pomôcka do záhrady.
3,00€

Lopatka do piesku - žltá

Nenahraditeľná malá kovová lopatka pre deti do piesku i do hliny v žltej farbe. Poslúži ako hračka ale aj pomôcka do záhrady.
3,00€

Nerezová lopatka na smeti "Lady"

Elegantná a praktická lopatka na smeti z nehrdzavejúcej ocele (antikóry) s gumeným okrajom pre pohodlnejšie zametanie.
8,60€

Nerezová lopatka s drevenou rúčkou

Elegantná a praktická lopatka na smeti z nehrdzavejúcej ocele (antikóry) s masívnou drevenou rúčkou a s gumeným okrajom pre pohodlnejšie zametanie.
9,50€

Plytká železná panvica - 16 cm

Kvalitná železná panvica na ohrievanie alebo vyprážanie s priemerom 16 cm. Je vhodná na všetky typy sporákov, ale aj na otvorený oheň.
16,70€

Plytká železná panvica - 24cm

Kvalitná železná panvica na ohrievanie alebo vyprážanie s priemerom 24cm. Je vhodná na všetky typy sporákov, ale aj na otvorený oheň.
24,50€

Plytká železná panvica - 28cm

Kvalitná železná panvica na ohrievanie alebo vyprážanie s priemerom 28cm. Je vhodná na všetky typy sporákov, ale aj na otvorený oheň.
35,60€