Retap - doživotná záruka

Fľaša Retap je zo skla, a teda je rozbitná. Avšak firma Retap poskytuje na všetky svoje fľaše nadštandardnú doživotnú záruku. Záruka sa vzťahuje na náhradu rozbitej fľaše.

Výhradným dovozcom fliaš Retap na Slovensko a do Čiech je firma Cereus a podmienky reklamácie a následnej výmeny fľaše  sú uvedené na ich stránke.

Kúpou fľaše Retap u nás získavate spolu s novou fľašou za skvelú cenu aj lepšie podmienky výmeny rozbitej fľaše.

Ako teda na to?

Rozbitú fľašu odfoťte a na našej stránke si vyberte jednu z možností zaslania novej fľaše: 

a) Fľašu si môžete vyzdvihnúť v niektorej z predajní Naturfyt  - vyberte možnosť "Výmena Retap - osobný odber"  - výmena fľaše je bezplatná. Dáme Vám vedieť, ked bude fľaša pripravená na predajni. Túto možnosť vyberte aj vtedy, keď je výmena fľaše zahrnutá do inej objednávky (aby Vám nebolo extra účtované poštovné).     

b) Fľašu Vám pošleme Slovenskou poštou ako doporučený list - vyberte položku: "Výmena Retap - pošta"  - cena poštovného a balného je  2,5€ s DPH v rámci SR (ak si vyberiete možnosť dobierky, cena sa navyšuje o 0,70€) a spôsob dopravy "kuriér GLS". 

Do poznámky objednávky vpíšte čislo faktúry / objednávky, v ktorej ste fľašu kupovali a veľkosť fľaše, ktorá sa Vám rozbila.

Dokončite objednávku a príde Vám e-mail o tom, že ste ju úspešne dokončili. Ako odpoveď na email nám pošlite foto rozbitej fľaše a vyplnený formulár.

Rozbitú fľašu nám neposielajte, ale ju zrecyklujte. Vrchnák nezahadzujte, pošleme Vám iba fľašu bez vrchnáka.

Je to trochu komplikované, ale systém nám to zatiaľ jednoduchšie neumožňuje. Ak si neviete rady, napíšte nám na info(@)prijemneveci.sk alebo nám zavolajte :-)